Didžiausia naminė katė – Meino meškėnas

Taip taip, tai pati didžiausia naminė katė pasaulyje. Suaugusios katės svoris neretai viršija 10 kilogramų. Išskirtinis šių kačių bruožas – „šepetėliai“, kyšantys iš ausų, ir tigro eisena. Iš tolo pamatęs gali pamanyti, kad tai lūšis…

Meino meškėnai labai ištvermingi, aktyvūs, puikiai sutaria su vaikais, pasižymi labai geru charakteriu. Šių pusiau ilgaplaukių kačių kailį labai paprasta prižiūrėti, jos lengvai išmoksta įvairiausių triukų.

Be to, jų labai malonus balso tembras, tačiau nerasite nė vieno Meino meškėno, kniaukiančio panašiu balsu. Vienas iš svarbiausių dalykų, ko reikia Meino meškėnams, – turėti daug erdvės pasivaikščiojimams.

Meino meškėnas – ideali katė jums ir jūsų artimiesiems

Šios katės – idealūs augintiniai tiems, kas mėgsta ilgaplaukius gyvūnus, bet neturi laiko jų kas dieną šukuoti. Tai geri kompanionai, puikiai sutaria su kitais gyvūnais, labai mėgsta žaisti su šunimis gaudynių ir slėpynių. Patikėkite – tokius žaidimus neatsibostų stebėti visą dieną.

Nors yra pakankamai sunkūs, Meino meškėnai labai atsargiai bėgioja, nevarto daiktų, nenumėto vazelių ar šeimai brangių suvenyrų. Tad galimų nuostolių sąrašas labai menkas, palyginti su kitomis katėmis.

Puikūs medžiotojai

Meino meškėnai – puikūs medžiotojai, galintys valandomis stebėti per langą paukščius. Turėdami tokią katę niekada neturėsite bėdų dėl į vidų įskrendančių musių, uodų ar kitokių vabzdžių (apie peles neverta nė kalbėti).

Šios katės labai protingos, niekad nesikėsins į jūsų kitus augintinius (pavyzdžiui, žiurkėnus, smiltpeles, papūgėles), ypač jei kartu su jais užaugo. Akvariumo žuvytės Meino meškėnui įdomios kaip televizijos programa – kas vakarą gali žiūrėti nesibaigiantį „serialą“ apie vandens gyventojus.

Informacija www.bubaste.lt

 

arrow-96-16 gryžti į ankstesnį puslapį